Raksi Bed and Breakfast

  • Gratis WiFi in de kamers

Raksi Bed and Breakfast ligt in de Sisli wijk van Istanboel, op circa 2 km van cultuurgerichte attracties zoals het Museum Pera. Een openbare parkeergelegenheid is voorzien in de buurt.

De kamers in het pand in Istanboel hebben een flatscreen TV met satelliet zenders, samen met koffie- en theevoorzieningen voor uw gemak. Gasten kunnen van een apart toilet, een badkuip en een douche, evenals van een haardroger en kamerjassen gebruik maken.

By Polat is op amper 350 meter verwijderd van dit hotel in Istanboel gelegen.

Deze bed en breakfast is gesitueerd op 750 meter verwijderd van Osmanbey metrostation en tevens circa 2 km verwijderd van de Moskee van Dolmabahçe. Bezienswaardigheden op 4 km van dit hotel zijn onder andere de Süleymaniye-moskee. De Sultan Ahmetmoskee is op ongeveer 5 km afstand van de accommodatie geplaatst. De Tepeustu bushalte is op korte afstand van Raksi Bed and Breakfast.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Raksi Bed and Breakfast Istanboel
Room For Rent In Residence
Mobiele prijsaanbieding

Room For Rent In Residence

234 m van de accommodatie
Solo Hotel
Mobiele prijsaanbieding

Solo Hotel

8.1
Heel goed 44 beoordelingen
520 m van de accommodatie
USD 37 USD 33
per nacht
Centre Hotel Taksim
Mobiele prijsaanbieding

Centre Hotel Taksim

8.7
Fantastisch 80 beoordelingen
672 m van de accommodatie
USD 92 USD 83
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven van Istanboel
    43 km

    Treinstations

    Sultanahmet Tram Station
    4,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • Gratis WiFi in de kamers

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 07:00 tot 23:59
    Uitchecken: van 10:00 tot 12:00
    • Informatie over extra bedden
    • Er geen capaciteit voor extra bedden in de kamer.
    Veelgestelde vragen
    • 🌇
      Hoe ver is het stadscentrum van Raksi Bed and Breakfast Istanboel?
      Het centrum van de stad ligt op 5 km afstand.
    • 🕌
      Welke bezienswaardigheden kunnen we niet ver van Raksi Bed and Breakfast Istanboel bezoeken?
      Gasten kunnen Istanbul Museum voor Moderne Kunst snel vinden binnen 20-minuten lopen van de accommodatie.
    • 🍹
      Welke restaurants kunnen we vinden in de buurt van Raksi Bed and Breakfast Istanboel?
      Gasten vinden restaurants nazar pastanesi kurtulus en Sirvan binnen een straal van 400 meter afstand.
    • 🚗
      Heeft Raksi Bed and Breakfast Istanboel parkeergelegenheid voor gasten?
      Ja, het hotel biedt een openbare parkeergelegenheid in de buurt.
    • Welke kamerfaciliteiten zijn er in Raksi Bed and Breakfast Istanboel?
      Voor het comfort van onze gasten zijn de kamers uitgerust met een vlakscherm TV met satellietkanalen, airconditioning , koffie- en theevoorzieningen.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven van Istanboel
    43 km

    Treinstations

    Sultanahmet Tram Station
    4,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Raksi Bed and Breakfast Istanboel

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten